ДФС

Роз'яснення (ЗІР)

ПДФО: допомога по частковому безробіттю, виплачена через роботодавця

Зверніть увагу!

В грудні 2019 у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (ЗІР) на сайті ДПС змінено нумерацію категорій роз’яснень.

У зв’язку з цим номери категорій, які зазначені у роз’ясненнях, раніше опублікованих на сторінках журналу «БухгалтеріяUA», можуть не збігатися із номерами цих роз’яснень у ЗІР на сайті ДПС.

Категорія 103.02

Чи оподатковується ПДФО та військовим збором сума допомоги по частковому безробіттю на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, яка перерахована Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття роботодавцю та виплачена працівнику?

Порядок надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — допомога по частковому безробіттю на період карантину), визначено ст.471 розд.VIII Закону України від 05.07.2012 р. № 5067-VI «Про зайнятість населення», із змінами та доповненнями (далі — Закон № 5067).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№19-20 від 18.05.2020
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників