Лікарняні: врахування премії до ювілею

Підприємство до 10-річчя свого створення видало працівникам ювілейну премію.  Чи враховується сума такої премії під час розрахунку середнього заробітку при нарахуванні лікарняних?

Одним із показників, на підставі якого обчислюють суму допомоги у зв’язку із тимчасовою непрацездатністю(1), є середньоденна заробітна плата (п.2 Порядку № 1266(2)). Вона обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період заробітної плати, на яку нараховано ЄСВ, на кількість календарних днів зайнятості без урахування календарних днів, не відпрацьованих з поважних причин (п.3 Порядку № 1266).

Як відомо, базою нарахування ЄСВ для роботодавців є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати (п.1 ч.1 ст.7 Закону про ЄСВ(3)).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№17 від 27.04.2020
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників