Плата за землю: уточнення зобов’язання за березень

Як відомо(1), Законом № 533(2) було встановлено, що за період з 1 березня по 30 квітня 2020 року не нараховується та не сплачується плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) (п.52підрозд.10 розд.ХХ ПКУ).

Однак Законом № 540(3)пільговий період обмежили лише березнем , тобто за квітень доведеться сплачувати як земельний податок, так і орендну плату. Щоправда, зобов’язання за квітень дозволено сплатити до  30 червня 2020 року , але у повному обсязі. При цьому штрафи та пеню за порушення термінів сплати не нараховуватимуть.

Оновленим п.52також передбачено, що платники плати за землю повинні уточнити свої податкові зобов’язання за березень, тобто  «обнулити» їх. Як вказано уЗІР, категорія 111.05(див. на с.41 цього номера журналу), уточнюючу декларацію потрібно подати не пізніше 30 квітня 2020 року. Інакше (тобто якщо податківці не отримають уточнюючу декларацію з нульовими зобов’язаннями за березень) платник повинен сплатити зобов’язання не пізніше 30 квітня, щоб з 1 травня у нього не було недоїмки із плати за землю.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№17 від 27.04.2020
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників