Карантин та електронна РРО-звітність

У зв’язку з карантином у багатьох суб’єктів господарювання, що застосовують РРО, виникають запитання, пов’язані з правильним оформленням призупинення операцій, які проводяться через РРО. Проаналізуємо одне з найбільш поширених.

Кафе закрилося на карантин і повністю призупинило свою діяльність, оскільки організувати доставку готової продукції немає можливості. Відповідно, РРО тимчасово не застосовуються. Чи потрібно повідомляти орган ДПС про тимчасове призупинення діяльності, адже електронні копії Z-звітів не надходитимуть?

Згідно з п.7 ст.3 Закону про РРО «суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (крім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) та реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти), повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв’язку  електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці  в пам’яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам’яті модемів, які до них приєднані».

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№16 від 20.04.2020
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників