Дисконтування: три відтінки світлого

На сьогодні питання методології дисконтування є особливо актуальними. А оскільки МФУ не поспішає поінформувати громадськість стосовно єдиної зрозумілої методики та підходів до того, які заборгованості дисконтуються, а які ні, підприємствам доводиться самостійно по крихтах збирати розрізнену інформацію в офіційних роз’ясненнях воєдино. До речі, за неофіційною інформацією в надрах МФУ готуються Методрекомендації щодо дисконтування.

Цікаво, що період до 29.10.2019 р. (дати, з якої дисконтування стало офіційною процедурою для усіх довгострокових заборгованостей, а не лише для тих, на які нараховуються проценти) було ознаменовано підвищеним інтересом до цієї теми податківців. Крім того, до зазначеної дати вийшли цікаві роз’яснення МФУ і з’явилася цінна судова практика, яку цілком можна застосувати й нині, тобто після набрання чинності з 29.10.2019 р. визначних змін до ПБО-10 і ПБО-11.

Далі публікуються саме такі матеріали. І попри те, що вони стосуються періоду до 29.10.2019 р., їх норми цілком актуальні й на сьогодні, тож звернімо увагу на ті, що пов’язані з дисконтуванням.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№13 від 30.03.2020
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників