Мінімальний розмір декретних у 2020 році: чи потрібний перерахунок?

У зв’язку зі збільшенням з початку року розміру мінімальної заробітної плати знову стало актуальним питання щодо застосування обмежень, передбачених Законом про соцстрах(1) та Порядком № 1266(2), при нарахуванні допомоги по вагітності та пологах. Тож з’ясуємо це питання на прикладі поширених ситуацій(3).

Перерахунок декретних, нарахованих у 2019 році

Як відомо, сума допомоги по вагітності та пологах не може бути меншою за розмір, обчислений із розміру мінзарплати на день настання страхового випадку (ч.2 ст.26 Закону про соцстрах).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№10-11 від 16.03.2020
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua