Шановні передплатники!

Звертаємо вашу увагу, що наразі на сайті розміщено АКТУАЛЬНУ версію Податкового кодексу з усіма правками, які набрали чинності (станом на 01.02.2020 р.).

Ви можете користуватися електронною версію або ВЕРСІЄЮ ДЛЯ ДРУКУ, якщо звикли до друкованих видань. Роздруківка матиме звичний журнальний вигляд.

А ми чекаємо на офіційне опублікування змін, внесених до Податкового кодексу законопроєктом № 1210.

Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті або на нашій сторінці у Facebook.

Адміністрування обігу пального — 2020

Зміни у правилах контролю за обігом пального, запроваджені Законом № 391(1), позначилися, серед іншого, і на правилах його адміністрування у СЕА РП та СЕ, а також на термінах застосування засобів вимірювання та подання електронних документів про залишки та обіг пального.

Зіставлення даних про пальне

Один із методів контролю за обігом пального, який законодавець вигадав ще торік, — порівняння показників СЕА РП та СЕ (тобто відомостей з АН та РК до них) з відомостями у Державному реєстрі(2). Спочатку планували, що зіставляти відомості податківці будуть вже з 01.01.2020 р. Але наприкінці грудня 2019 року запуск системи порівняння  перенесено на 01.04.2020 р. Крім того, спочатку система працюватиме у тестовому режимі, а на робочі обороти має вийти тільки з 1 липня 2020 року (п.2 ч.2 р.ІІ Закону № 391).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№5 від 03.02.2020
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників