Шановні передплатники!

Звертаємо вашу увагу, що наразі на сайті розміщено АКТУАЛЬНУ версію Податкового кодексу з усіма правками, які набрали чинності (станом на 01.02.2020 р.).

Ви можете користуватися електронною версію або ВЕРСІЄЮ ДЛЯ ДРУКУ, якщо звикли до друкованих видань. Роздруківка матиме звичний журнальний вигляд.

А ми чекаємо на офіційне опублікування змін, внесених до Податкового кодексу законопроєктом № 1210.

Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті або на нашій сторінці у Facebook.

Гарантії у разі переведення працівника на нижчеоплачувану посаду

У разі переведення працівника(1) на іншу постійну нижчеоплачувану роботу за працівником зберігається його попередній середній заробіток протягом двох тижнів з дня переведення (ч.1 ст.114 КЗпП). Під час реалізації цієї норми найчастіше запитують, що вважати переведенням та як виконати зазначену гарантію на практиці.

Переведенням на іншу роботу є переведення працівника на іншу роботу на тому ж підприємстві чи на інше підприємство або в іншу місцевість із дорученням працівникові роботи, яка не відповідає спеціальності, кваліфікації чи посаді, визначеній трудовим договором (п.31 Постанови № 9(2)). Таке переведення допускається лише за згодою працівника (ч.1 ст.32 КЗпП).

Зверніть увагу! Середній заробіток при переведенні на нижчеоплачувану роботу зберігається протягом двох тижнів  з дня переведення і тоді, коли переведення було ініційоване працівником (п.18 Постанови № 13(3)). Мінсоцполітики ще раніше на цьому наголошувало(4).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№4 від 27.01.2020
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників