Шановні передплатники!

Звертаємо вашу увагу, що наразі на сайті розміщено АКТУАЛЬНУ версію Податкового кодексу з усіма правками, які набрали чинності (станом на 01.02.2020 р.).

Ви можете користуватися електронною версію або ВЕРСІЄЮ ДЛЯ ДРУКУ, якщо звикли до друкованих видань. Роздруківка матиме звичний журнальний вигляд.

А ми чекаємо на офіційне опублікування змін, внесених до Податкового кодексу законопроєктом № 1210.

Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті або на нашій сторінці у Facebook.

Маркетингові послуги: правові основи, облікові нюанси

Всесвітньо визнаний гуру маркетингу Філіп Котлер у своїй книзі «Основи маркетингу» зазначав таке: «...багато хто дивується, дізнавшись, що найбільш важливим елементом маркетингу є зовсім не збут. Збут — лише тільки верхівка маркетингового айсберга. Збут — лише тільки одна з багатьох його функцій, причому найчастіше не найважливіша…». Вірити цьому чи ні — справа добровільна, але мало хто сперечатиметься, що збут справді нерозривно пов’язаний із маркетингом. І саме маркетингові дослідження ринків збуту мають передувати процесу випуску нових товарів (робіт, послуг) та їх виходу на спожив­чий ринок.

Маркетинг: загальні положення

Загалом існує багато визначень маркетингу, одне з яких — це передбачення, управління і задоволення попиту на товари (роботи, послуги). Управління у сфері маркетингу полягає в управлінні виробничо-збутовою діяльністю підприємства (організації), яке базується на постійному комплексному аналізі ринку. Це управління поєднує в собі процедуру ціноутворення, формування товарної політики, прогнозування та вивчення попиту, рекламу, власне збут тощо. Справедливо вважають, що основним елементом маркетингу є проведення маркетингових досліджень з метою виявлення споживчих потреб. Для цілей оподаткування маркетингу потрібно орієнтуватися на термін, який містить ПКУ, але про це ми поговоримо пізніше.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№3 від 20.01.2020
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників