Шановні передплатники!

Звертаємо вашу увагу, що наразі на сайті розміщено АКТУАЛЬНУ версію Податкового кодексу з усіма правками, які набрали чинності (станом на 01.02.2020 р.).

Ви можете користуватися електронною версію або ВЕРСІЄЮ ДЛЯ ДРУКУ, якщо звикли до друкованих видань. Роздруківка матиме звичний журнальний вигляд.

А ми чекаємо на офіційне опублікування змін, внесених до Податкового кодексу законопроєктом № 1210.

Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті або на нашій сторінці у Facebook.

Відпустка без збереження зарплати для проходження ЗНО

Законодавство про відпустки не встигає за оновленням законодавства про освіту. Саме це підтверджує лист Мінсоцполітики від 27.11.2019 р. № 1735/0/206-19, опублікований далі на с.29.

Так, працівникам, які допущені до вступних іспитів у виші, відпустка без збереження зарплати надається в обов’язковому порядку на підставі п.12 ч.1 ст.25 Закону про відпустки(1). Тривалість такої відпустки — 15 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місцезнаходження навчального закладу та назад. З’ясуймо, чи може працівник взяти таку відпустку для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Для цього проаналізуймо норми законодавства.

На навчання до вишів приймають на конкурсній основі відповідно до Умов прийому на навчання(2) (ч.1 ст.44 Закону про вищу освіту(3)). Прийом на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра чи бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) здійснюється на основі повної загальної середньої освіти за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих та/або фізичних здібностей з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту (ч.1 ст.44 Закону про вищу освіту).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№3 від 20.01.2020
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників