Шановні передплатники!

Звертаємо вашу увагу, що наразі на сайті розміщено АКТУАЛЬНУ версію Податкового кодексу з усіма правками, які набрали чинності (станом на 01.02.2020 р.).

Ви можете користуватися електронною версію або ВЕРСІЄЮ ДЛЯ ДРУКУ, якщо звикли до друкованих видань. Роздруківка матиме звичний журнальний вигляд.

А ми чекаємо на офіційне опублікування змін, внесених до Податкового кодексу законопроєктом № 1210.

Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті або на нашій сторінці у Facebook.

Реалізація пального та акцизні склади — 2020

Усі зміни, внесені Законом № 391(1) до пп.14.1.6 та 14.1.61 ПКУ, мають уточнюючий характер. Та оскільки поняття «акцизний склад» та «акцизний склад пересувний» надзвичайно важливі для потенційних платників акцизного податку з реалізації пального, логічно з’ясувати їх якнайшвидше. Не менш важливими є зміни у пп.14.1.212, який містить термін «реалізація пального».

Реалізація пального

Безпосереднє визначення поняття «реалізація пального», наведене в пп.14.1.212 ПКУ, залишилось таким, як і було до прийняття Закону № 391. Значних змін зазнала та частина підпункту, в якій йдеться про операції, що не вважаються реалізацією пального. Тут доречно зробити порівняння.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№3 від 20.01.2020
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників