Шановні передплатники!

Звертаємо вашу увагу, що наразі на сайті розміщено АКТУАЛЬНУ версію Податкового кодексу з усіма правками, які набрали чинності (станом на 01.02.2020 р.).

Ви можете користуватися електронною версію або ВЕРСІЄЮ ДЛЯ ДРУКУ, якщо звикли до друкованих видань. Роздруківка матиме звичний журнальний вигляд.

А ми чекаємо на офіційне опублікування змін, внесених до Податкового кодексу законопроєктом № 1210.

Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті або на нашій сторінці у Facebook.

Підакцизний «all inclusive» — 2020: пальне для двигунів внутрішнього згоряння

Донедавна з метою акцизного податку пальним вважали лише ті речовини, які перелічено у пп.215.3.4 ПКУ. Однак з 29.12.2019 р. (дати набрання чинності Законом № 391(1)) парламентарі зробили спробу охопити «паливним» акцизом все, що горить і використовується у такій якості у двигунах внутрішнього згоряння. Цю новацію слід розглянути докладніше.

Що наразі вважається пальним

Очевидно, що вказані у переліку пп.215.3.4 ПКУ речовини не завжди відповідають побутовому тлумаченню пального. Наприклад, хімчисткам дивно вважати пальним уайт-спірит, яким вони виводять з одягу громадян плями від масляної фарби. З іншого боку, у тому ж таки пп.215.3.4 ПКУ перелічено далеко не «все, що горить» та, відповідно, може бути використано як пальне. Чому так?

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№3 від 20.01.2020
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників