Шановні передплатники!

Звертаємо вашу увагу, що наразі на сайті розміщено АКТУАЛЬНУ версію Податкового кодексу з усіма правками, які набрали чинності (станом на 01.02.2020 р.).

Ви можете користуватися електронною версію або ВЕРСІЄЮ ДЛЯ ДРУКУ, якщо звикли до друкованих видань. Роздруківка матиме звичний журнальний вигляд.

А ми чекаємо на офіційне опублікування змін, внесених до Податкового кодексу законопроєктом № 1210.

Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті або на нашій сторінці у Facebook.

Національні стандарти бухобліку

Перший збірник нового 2020 року зроблений за побажаннями наших читачів і містить національні стандарти бухгалтерського обліку з урахуванням всіх змін і доповнень, внесених з початку їх запровадження. Сподіваємося, що зібрані в одній добірці тексти стандартів стануть настільною книжкою для багатьох бухгалтерів.

Як і завжди, вміст збірника буде одночасно розміщено в електронному вигляді на нашому сайті. Додатково електронний варіант збірника містить текст Закону України від 16.07.99 р. № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» у чинній редакції.

Усі документи, наведені у збірнику, публікуються станом на 1 січня 2020 року.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам видання Тематичний збірник «Національні стандарти бухобліку» (Січень 2020)
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників