Шановні передплатники!

Звертаємо вашу увагу, що наразі на сайті розміщено АКТУАЛЬНУ версію Податкового кодексу з усіма правками, які набрали чинності (станом на 01.02.2020 р.).

Ви можете користуватися електронною версію або ВЕРСІЄЮ ДЛЯ ДРУКУ, якщо звикли до друкованих видань. Роздруківка матиме звичний журнальний вигляд.

А ми чекаємо на офіційне опублікування змін, внесених до Податкового кодексу законопроєктом № 1210.

Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті або на нашій сторінці у Facebook.

Резерв сумнівних боргів: створення, коригування, оподаткування

У попередній статті(1) ми торкнулися основних положень чинного законодавства щодо резерву сумнівних боргів (далі — РСБ). Наразі ми розглянемо на прикладах розрахунок такого резерву й особливості оподаткування операцій, пов’язаних з його створенням, коригуванням і використанням.

Створення РСБ

Оскільки підприємства мають включати в підсумок балансу поточну дебіторську заборгованість за чистою реалізаційною вартістю, то їм слід створювати РСБ як джерело погашення тієї частини заборгованості, щодо якої є сумніви в поверненні її боржником. І тільки підприємства, які належать до суб’єктів мікропідприємництва, поточну заборгованість мають право включати в підсумок балансу за її фактичною сумою (п.7 розд.I НПБО-25).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№52 від 23.12.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників