Шановні передплатники!

Звертаємо вашу увагу, що наразі на сайті розміщено АКТУАЛЬНУ версію Податкового кодексу з усіма правками, які набрали чинності (станом на 01.02.2020 р.).

Ви можете користуватися електронною версію або ВЕРСІЄЮ ДЛЯ ДРУКУ, якщо звикли до друкованих видань. Роздруківка матиме звичний журнальний вигляд.

А ми чекаємо на офіційне опублікування змін, внесених до Податкового кодексу законопроєктом № 1210.

Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті або на нашій сторінці у Facebook.

Новації-2020: чого очікувати у наступному році

Перед початком наступного року корисно як озиратися назад і підбивати підсумки, так і заглядати вперед, плануючи і готуючись до нових реалій. Суб’єктам господарювання не уникнути ознайомлення з новаціями на законодавчому полі. Тож для зручності ми підготували аналіз ключових змін, які наберуть чинності протягом 2020 року.

Господарська діяльність

Почнімо, мабуть, з нагадування, що 01.01.2020 р. набирає чинності нова редакція правил Інкотермс-2020. Йдеться про збірку визначень і правил, пов’язаних з поставкою товарів між контрагентами, насамперед у міжнародній торгівлі. Так, Інкотермс-2020 передбачає регулювання зобов’язань контрагентів, переходу ризиків від продавця до покупця, порядку розподілення витрат.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№52 від 23.12.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників