Голова фермерського господарства: платник ЄСВ чи ні?

Світлана ЛІСТРОВА, консультант з бухгалтерського обліку та оподаткування

Донедавна вважалося, що в питанні щодо сплати ЄСВ головою фермерського господарства поставлено крапку[1].

Нагадаємо, що з 01.01.2018 р. члени фермерських господарств стали платниками єдиного внеску — за умови, що вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах (п.51 ч.1 ст.4 Закону про ЄСВ[2]). Майже півроку після цього ДФС роз’яснювала[3], що голови фермерських господарств не є членами фермерських господарств і тому не є платниками єдиного внеску.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
Agro
№12 от 23.12.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників