Особливості реєстрації нових платників «паливного» акцизу

Незважаючи на те, що «акцизно-паливна» реформа була втілена у життя 1 липня 2019 року, далеко не всі суб’єкти господарювання сільськогосподарської сфери набули статусу платників акцизного податку з реалізації пального станом на вказану дату. Оскільки змінились законодавчі умови щодо необхідності реєстрації платниками цього податку, то лише за настання таких умов той чи інший суб’єкт господарювання повинен здійснити цю реєстрацію.

Таким чином, необхідність реєстрації може виникнути у того чи іншого суб’єкта господарювання будь-коли (після 01.07.2019 р.), що підтверджується ІПК ДПС від 27.09.2019 р. № 428/6/99-00-04-02-15/ІПК (далі – ІПК № 428), яку ми публікуємо далі (підприємство, що її отримало, зареєструвалось платником акцизного податку з реалізації пального 21.08.2019 р.). Одразу зазначимо, що в цьому матеріалі розглядатиметься ситуація лише з сільськогосподарськими підприємствами на загальній системі оподаткування, оскільки інформаційним приводом стала ІПК № 428, надана підприємству, яке є платником податку на прибуток.

Коротко, але змістовно й послідовно проаналізуймо умови, за яких необхідно реєструватись платником акцизного податку, тому що податківці це зробили досить неоковирно.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
Agro
№12 от 23.12.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників