ДФС

Роз'яснення (ЗІР)

Безоплатні товари нерезиденту оподатковують

Зверніть увагу!

В грудні 2019 у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (ЗІР) на сайті ДПС змінено нумерацію категорій роз’яснень.

У зв’язку з цим номери категорій, які зазначені у роз’ясненнях, раніше опублікованих на сторінках журналу «БухгалтеріяUA», можуть не збігатися із номерами цих роз’яснень у ЗІР на сайті ДПС.

Категорія 102.18

Чи підлягають оподаткуванню податком на доходи нерезидента безоплатно надані товари, послуги, ОЗ нерезиденту — юридичній особі?

Відповідно до пп.14.1.13 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ), безоплатно надані товари, роботи, послуги:

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№43 від 21.10.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
комплект 3
Безоплатні заходи
для передплатників