Передача роутера в користування з наступним його «продажем»

Підприємство, яке веде бухоблік за ПБО, придбало обладнання, яке надалі буде встановлено на території абонента. Дане обладнання, наприклад роутер, було куплено за 600 грн. (ПДВ — 100 грн.). Абоненту його передають за 1,20 грн., в т.ч. ПДВ — 0,20 грн. Це обладнання передають у тимчасове користування на 3 роки, і якщо після цього терміну абонент продовжує користуватися послугами підприємства, роутер переходить у його власність.  Підкажіть, як це все відобразити в обліку? Як оформити передачу роутера абоненту?

Бухгалтерський облік

Дана операція цілком зручно вписується в поняття фінансової оренди, наведене в п.4 ПБО-14. Оренда вважається фінансовою за наявності хоча б однієї з наведених ознак. Серед ознак є такі:

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№43 від 21.10.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua