Дохід дитини у формі № 1ДФ: чий податковий номер вказувати?

Поява дитини на телеекрані, виступ на сцені чи дефіле на подіумі неминуче розчулює, викликає позитивні емоції або посмішку в більшості з нас. Так само мало кого залишають байдужими різноманітні конкурси, вік­торини та розіграші, де головними дійовими особами є діти. При цьому кожен розуміє, що здебільшого участь дітей у цих публічних заходах має і матеріальну складову, якою є виплата грошової винагороди, надання виграшів, призів тощо.

Організатор таких заходів, який згідно із пп.14.1.180 ПКУ виступає податковим агентом при сплаті вказаного доходу, за п.51.1 та пп.«б» п.176.2 ПКУ зобов’язаний заповнити та подати до органів ДПС форму № 1ДФ(1). Одним із обов’язкових реквізитів форми № 1ДФ є відомості про податковий номер або серію та номер паспорта, яких у дітей зазвичай немає. От і виникає у податкових агентів запитання: що вказувати при заповненні цього реквізиту — податковий номер дітей, їх батьків чи щось інше? Давайте розбиратися.

Вимоги законодавства

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№40 від 30.09.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
комплект 3
Безоплатні заходи
для передплатників