Автомобільні акумуляторні батареї: використання та облік

Якщо підприємство має на балансі автомобілі, то питання щодо використання та обліку акумуляторних батарей є не менш актуальним, ніж використання та облік шин(1). Крім того, певні норми законодавства доводять, що за окремі порушення, пов’язані з використанням хімічних джерел струму, до яких належать і акумуляторні батареї, встановлено відповідальність. Поговоримо про все це докладніше.

Особливості використання акумуляторних батарей

Правові, організаційні та економічні засади у сфері поводження з хімічними джерелами струму встановлено Законом № 3503(2). За визначенням, наведеним у ст.2 цього Закону, до хімічних джерел струму відносять джерела електричної енергії, яка виробляється шляхом перетворення хімічної енергії в електричну, що складаються з одного чи декількох неперезаряджувальних первинних елементів або  перезаряджувальних вторинних елементів ( акумуляторів), у тому числі інтегрованих у вироби промислового чи побутового призначення.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам видання Тематичний збірник «Автомобіль на підприємстві: облік і податки з ...» (Вересень 2019)
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua