Ремонт та технічне обслуговування автомобіля: через терміни до обліку

Користування автомобілем не проходить без сліду, оскільки в процесі експлуатації зношуються або ламаються його певні частини. Для завчасного запобігання та усунення цих неприємностей необхідно проводити технічне обслуговування, а також поточний або капітальний ремонт автомобіля. Про бухгалтерський та податковий облік таких операцій розповімо далі.

Технічне обслуговування

Термін «технічне обслуговування» зустрічається в декількох нормативах. Так, у пп.14 п.2 Регламенту № 643(1) технічне обслуговування визначено як технологічна операція або комплекс операцій, що виконуються з дотриманням вимог, установлених експлуатаційною документацією та інформаційним забезпеченням. Регламент № 643 розповсюджується на суб’єктів господарювання (виконавців), які надають послуги з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів, їх складових частин (систем) згідно з кодами, зазначеними в його п.3.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам видання Тематичний збірник «Автомобіль на підприємстві: облік і податки з ...» (Вересень 2019)
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua