Навчання працівника: оплата проїзду до навчального закладу

ДИВ.ТАКОЖ С.14

Чи повинен роботодавець працівнику, який навчається у вищому навчальному закладі, розташованому в іншому місті, оплачувати вартість проїзду?

У ст.122 КЗпП вказано, що при направленні працівників для підвищення кваліфікації з відривом від виробництва за ними зберігається місце роботи (посада) і провадяться виплати, передбачені законодавством. А у Постанові № 695(1) для працівників за основним місцем роботи, які  направляються для підвищення кваліфікації, підготовки, перепідготовки і навчання інших професій з відривом від виробництва, встановлюються такі мінімальні державні гарантії:

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№36 від 02.09.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua