Шановні передплатники!

Звертаємо вашу увагу, що наразі на сайті розміщено АКТУАЛЬНУ версію Податкового кодексу з усіма правками, які набрали чинності (станом на 01.02.2020 р.).

Ви можете користуватися електронною версію або ВЕРСІЄЮ ДЛЯ ДРУКУ, якщо звикли до друкованих видань. Роздруківка матиме звичний журнальний вигляд.

А ми чекаємо на офіційне опублікування змін, внесених до Податкового кодексу законопроєктом № 1210.

Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті або на нашій сторінці у Facebook.

Представництва нерезидентів і ТЦУ: останні новини

Експертна Рада з питань підготовки узагальнюючих податкових консультацій при МФУ за останні півтора року показала свою практичну користь. На підставі її роботи Мінфін видав 18(!) узагальнюючих податкових консультацій (далі — УПК) за вкрай суперечливими та необхідними питаннями податкового законодавства(1). Проте питань, які потрібно вирішити за допомогою норм ст.52 та 53 ПКУ, для всіх платників податків набагато більше. Деякі з них є давніми, а деякі новими.

У зв’язку з наближенням 1 жовтня 2019 р. — граничної дати, до якої слід подати звіт про контрольовані операції, одним із першочергових питань, які ретельно обговорювалися, було питання застосування правил ТЦУ представництвами нерезидентів і, як наслідок, подання останніми ТЦУ-звітності.

За наслідками засідання Експертної Ради Мінфіном 16.08.2019 р. наказом № 345 було затверджено відповідну УПК, яка стала дев’ятнадцятою у списку всіх УПК. Про цю УПК і не тільки піде мова далі.

Представництво постійне/непостійне: розставляємо акценти

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№35 від 26.08.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників