Шановні передплатники!

Звертаємо вашу увагу, що наразі на сайті розміщено АКТУАЛЬНУ версію Податкового кодексу з усіма правками, які набрали чинності (станом на 01.02.2020 р.).

Ви можете користуватися електронною версію або ВЕРСІЄЮ ДЛЯ ДРУКУ, якщо звикли до друкованих видань. Роздруківка матиме звичний журнальний вигляд.

А ми чекаємо на офіційне опублікування змін, внесених до Податкового кодексу законопроєктом № 1210.

Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті або на нашій сторінці у Facebook.

Перереєстрація платника ПДВ та її вплив на ПН

Доволі часто платники ПДВ змінюють місцезнаходження або найменування, і тоді постає питання щодо перереєстрації такого платника ПДВ. І хоча місцезнаходження платника ПДВ на сьогодні виключено з обов’язкових реквізитів податкової накладної / розрахунку коригування (п.201.1 ПКУ), зміна місцезнаходження впливає на реєстраційні дані платника ПДВ і може позначитися на оформленні податкових накладних (далі — ПН) та розрахунків коригування (далі — РК). ПКУ в таких випадках передбачає певні дії платника:

• внесення змін в облікові дані платника (п.66.3);

• подання заяви за ф. № 1-ПДВ з позначкою «перереєстрація» (п.183.15).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам видання Тематичний збірник «Податкові накладні: практичні ситуації, проблемні питання» (Серпень 2019)
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників