Шановні передплатники!

Звертаємо вашу увагу, що наразі на сайті розміщено АКТУАЛЬНУ версію Податкового кодексу з усіма правками, які набрали чинності (станом на 01.02.2020 р.).

Ви можете користуватися електронною версію або ВЕРСІЄЮ ДЛЯ ДРУКУ, якщо звикли до друкованих видань. Роздруківка матиме звичний журнальний вигляд.

А ми чекаємо на офіційне опублікування змін, внесених до Податкового кодексу законопроєктом № 1210.

Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті або на нашій сторінці у Facebook.

Тернистий шлях до розблокування ПН/РК: практичні поради

Зміни, внесені Постановою № 391(1) до порядку зупинення реєстрації податкових накладних, детально розглянуто у статті на с.11 цього збірника. Вказані зміни не тільки призвели до додаткових перевірок щодо відповідності податкових накладних / розрахунків коригування (далі — ПН/РК) критеріям ризиковості. Також було змінено порядок розгляду повідомлень платників податків до зупинених в Єдиному реєстрі ПН/РК. Проаналізуємо алгоритм розблокування ПН/РК у нових умовах та надамо практичні поради, які обумовлені не стільки вимогами законодавства, скільки практичним досвідом.

Розгляд пояснень та документів платника податків

Нагадаємо, що пунктами 23—24 Порядку № 117, з урахуванням змін, запропонованих Постановою № 391, передбачено такий алгоритм розгляду пояснень та копій документів платників податків, поданих з метою розблокування ПН/РК (див. схему 1):

Повна версія матеріалу доступна передплатникам видання Тематичний збірник «Податкові накладні: практичні ситуації, проблемні питання» (Серпень 2019)
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
Безоплатні заходи
для передплатників