Доплата за суміщення у звіті з ЄСВ

Особа, яка працює на підприємстві заступником директора, є одночасно бухгалтером за суміщенням. Доплата за суміщення посад складає 50% до посадового окладу, який встановлено у розмірі 15000 грн. Яким чином відображається заробіток цієї особи у таблиці 6 звіту з ЄСВ — одним рядком чи двома?

Ні законодавчими, ні нормативно-правовими документами України не визначено поняття «суміщення посад». Тому в цьому питанні керуються визначенням, наведеним у п.2 Постанови № 1145(1): «Суміщення професій (посад) — це виконання працівником поряд із своєю основною роботою, зумовленою трудовим договором, додаткової роботи за іншою професією (посадою) у межах робочого часу за основною роботою на одному і тому самому підприємстві, установі, організації за згодою працівника і якщо це економічно доцільно та не призводить до погіршення якості виконуваних обов’язків»(2).

Доплата, яку працівник отримує за суміщення посад, відноситься до фонду додаткової заробітної плати (п.2.2.1 Інструкції № 5(3)).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№32 від 05.08.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua