Продовження роботи на декілька годин: як оформити

Будівельне підприємство з метою вчасного завершення робіт на об’єкті планує на літній період продовжити робочий день мулярам з 18:00 год до 19:00 год.  Як правильно оформити таке рішення роботодавця?

Насамперед з’ясуємо, чи є підстави у даному випадку для запровадження підсумованого обліку робочого часу.

Підсумований облік робочого часу запроваджують на безперервно діючих підприємствах, а також в окремих виробництвах, цехах, дільницях, відділеннях і на деяких видах робіт, де за умовами виробництва (роботи) не може бути додержана встановлена для даної категорії працівників щоденна або щотижнева тривалість робочого часу (ст.61 КЗпП). Отже, у даному випадку немає підстав запроваджувати підсумований облік робочого часу.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№32 від 05.08.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua