ПДВ при продажу авто, придбаного за лізингом

Підприємство придбало авто за договором фінансового лізингу, включивши ПДВ до складу податкового кредиту. Як нарахувати ПДВ при подальшому продажу авто — на його первісну чи залишкову вартість?

ПДВ при продажу основних засобів (до яких відноситься і автомобіль, в тому числі придбаний, за договором фінансового лізингу) нараховується за загальними правилами, наведеними в п.188.1 ПКУ(1). А саме: база оподаткування при постачанні необоротних активів визначається з договірної вартості, але не нижче балансової (залишкової) вартості за даними бухгалтерського обліку, що склалася станом на початок звітного (податкового) періоду, протягом якого здійснюються такі операції (у разі відсутності обліку необоротних активів — виходячи зі звичайної ціни).

Тобто, для нарахування ПДВ беремо дві величини:

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№27 від 01.07.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua