Чи можна в ЗЕД-розрахунках застосовувати корпоративну платіжну картку

Директор підприємства у закордонному відрядженні уклав ЗЕД-контракт.Чи може він розрахуватися за товари на підставі такого контракту за допомогою корпоративної картки?

Так, може, оскільки з 07.02.2019 р. — дати введення в дію Закону № 2473(1) та низки підзаконних йому нормативно-правових актів НБУ, зокрема Положення № 5(2), суттєво змінилися правила розрахунків у сфері ЗЕД.

Нагадаємо, що основні засади використання платіжних карток в Україні встановлює Закон № 2346(3), згідно з яким платіжна картка — електронний платіжний засіб у вигляді емітованої в установленому законодавством порядку пластикової чи іншого виду картки, що використовується для ініціювання переказу коштів з рахунку платника або з відповідного рахунку банку з метою оплати вартості товарів і послуг, перерахування коштів зі своїх рахунків на рахунки інших осіб, отримання коштів у готівковій формі в касах банків через банківські автомати, а також здійснення інших операцій, передбачених відповідним договором (п.1.27 ст.1).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№25 від 17.06.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua