ДФС

ІПК № 174/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

від 16 січня 2019

Щодо використання коштів зі спецрахунка

Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо зарахування коштів зі спеціального рахунку сільськогосподарського підприємства у рахунок погашення податкових зобов’язань з ПДВ та, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), повідомляє.

Як зазначено у зверненні, платник податку до 01.01.2017 р. був зареєстрований як суб’єкт спеціального режиму оподаткування відповідно до статті 209 ПКУ. На даний час платник податку перебуває на загальній системі оподаткування, при цьому на його спеціальному рахунку сільськогосподарського підприємства, відкритому у банку, обліковуються кошти, які платник податку має намір зарахувати в рахунок погашення податкових зобов’язань з ПДВ майбутніх податкових періодів.

Порядок акумулювання сільськогосподарськими підприємствами сум ПДВ на спеціальних рахунках, відкритих у банках та/або органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 11 (далі – Порядок № 11).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
Agro
№2 от 25.02.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua

Увага! Голосування!

Обери теми збірників на 2020 рік!
check
Телефонная лилия
комплект 3
комплект 4
Безоплатні заходи
для передплатників