Реєстрація та керування сільгосптехнікою: новації законодавства

Без техніки не обходиться жоден дбайливий аграрій. Обробити землю, забезпечити полив чи підживлення добривами, зібрати врожай — ці та інші процедури потребують застосування різноманітного обладнання та транспортних засобів. Тож і про оновлення правових норм щодо такої техніки слід знати першочергово. А порцію новацій нам принесла урядова постанова від 16.01.2019 р. № 19, яка набрала чинності 19.01.2019 р. Погляньмо, що змінилося.

Перш за все у відповідних нормативних актах посилання на Держсільгоспінспекцію та її органи замінили посиланнями на Дер­жавну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) та її територіальні органи. Ця новація цілком зрозуміла: Держсільгоспінспекцію вже більш як два роки тому було ліквідовано, а її функції на сьогоднішній день перейшли до Держпродспоживслужби, але в частині нормативних актів посилання на неіснуючий орган ще зберігалися.

Зокрема, Держпродспоживслужба тепер займається веденням електронного реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю тракторами, ­самохідними шасі, самохідними сільськогосподарськими, дорожньо-будівельними і меліоративними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери. Раніше цим реєстром опікувалася Держсільгоспінспекція.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
Agro
№2 от 25.02.2019
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua

Увага! Голосування!

Обери теми збірників на 2020 рік!
check
Телефонная лилия
комплект 3
комплект 4
Безоплатні заходи
для передплатників