Скарги до ДФС: практика та результати

Тематичний збірник «Скарги до ДФС: практика та результати» за своїм змістом і структурою подання матеріалів — перший такий збірник, що видається в Україні.
І це не гучні слова, оскільки всі опубліковані в ньому матеріали прямо стосуються процедури підготовки та подання скарг до ДФС при адміністративному оскарженні нарахованих фіскальними органами сум податків і зборів, а також застосованих штрафних санкцій.
Унікальність тематичного збірника «Скарги до ДФС: практика та результати» полягає в тому, що в його структурі витримано таку послідовність розташування матеріалів:
— скарга в ДФС на податкове повідомлення-рішення регіонального фіскального органу,
— рішення ДФС за цією скаргою (переважно позитивне),
— якщо рішення ДФС негативне, то позитивне судове рішення щодо аналогічної справи (питання).
Тобто таке подання можна назвати «три в одному». Це дозволить читачам дізнатися про точку зору Департаменту адміністративного оскарження та судового супроводження ДФС з тих чи інших спірних питань. Тож читачі правильно оцінять ризики, розміщення сил і приймуть правильне раціональне рішення щодо питання доцільності подання скарги в ДФС. А головна родзинка збірника — практичні зразки скарг до ДФС з різних питань неправомірно, на думку скаржників, нарахованих сум ПДВ, податку на прибуток, ПДФО, штрафних санкцій, а також інших питань. Тому опубліковані матеріали будуть корисні, перш за все, платникам податків — нашим читачам, які не мають юридичних підрозділів.
Тематичний збірник містить розділи, присвячені штрафам щодо податкових накладних, нікчемам, податковим ямам, податковій позовній давності, взаємовідносинам з підприємцями, податковим агентам, податковому обліку і звітності. Збірник додатково містить аналітичні матеріали про процедуру подання скарг та коментарі, а також нормативні документи з цих питань.
Для передплатників російськомовного варіанта цього тематичного збірника нагадуємо, що усі скарги до ДФС і позовні заяви до судових органів мають подаватися державною мовою.
А самі скарги слід направляти на адресу: Державна фіскальна служба України, Львівська площа, 8, Київ-53, 04655.


Редакція журналу «БухгалтеріяUA»

комплект 3
Телефонная лилия
комплект 3
Безоплатні заходи
для передплатників