Виправлення у звіті з ЄСВ: помилки у коригуванні відпускних

У цій статті розглянемо ситуацію, що виникає у разі, якщо доводиться коригувати суми відпускних через звільнення працівника.

Як відомо, відповідно до ст.22 Закону про відпустки(1) у разі звільнення працівника до закінчення робочого року, за який він уже одержав відпустку повної тривалості, для покриття його заборгованості роботодавець провадить відрахування із зарплати за дні відпустки, що були надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року.

На практиці таку операцію слід проводити шляхом сторнування сум відпускних за дні відпустки, що були надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року. При цьому відбувається коригування суми доходу працівника за той місяць, в якому співробітник відгуляв дні відпустки, надані йому в рахунок невідпрацьованої частини робочого року. Проте таке коригування також потребує особливого відображення у звітності з ЄСВ, а саме у таблиці 6 форми № Д4(2). А через недотримання встановленого порядку бухгалтеру доведеться виправляти помилки. Щоб краще розібратися з цим питанням, розглянемо таку ситуацію.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№25 від 17.12.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua