ФСС України

Лист № 2.4-16-3103

від 01 жовтня 2018

Виплати із Фонду соцстраху: допомога на поховання

<…> Відповідно до ч.1 ст.34 Закону України від 23.09.99 р. № 1105 «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон № 1105) фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам здійснюється робочими органами Фонду в порядку, встановленому правлінням Фонду. Підставою для фінансування страхувальників робочими органами Фонду є оформлена за встановленим зразком заява-розрахунок, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами.

З 1 жовтня 2018 року набуває чинності Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджений постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 р. № 12 (далі — Порядок).

Нормами пунктів 5 та 6 Порядку передбачено надання страхувальником заяви-розрахунку в паперовому вигляді особисто до робочого органу виконавчої дирекції Фонду або його відділення, або ж надсилання в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису. Заява-розрахунок подається страхувальником до робочого органу ви конавчої дирекції Фонду або його відділення за своїм місцезнаходженням чи місцем проживання. Зазначеним Порядком не передбачено надсилання заяви-розрахунку поштою.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№24 від 10.12.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
комплект 3
комплект 4
Безоплатні заходи
для передплатників