Працівник — особа з інвалідністю: ЄСВ на суму лікарняних

Як нараховувати єдиний внесок у разі якщо працівник — особа з інвалідністю надає листок непрацездатності за минулі періоди у місяці встановлення інвалідності або у місяці, в якому інвалідність скасовано?

Питання стосовно нарахування ЄСВ на доходи працівників у місяці встановлення (припинення) інвалідності виникають часто. ДФС неодноразово роз’яснювала, як чинити у таких випадках.

У разі отримання доходів із джерел за основним місцем роботи, для яких застосовується ставка 22%, діють норми абзацу другого ст.5, ст.8 Закону про ЄСВ щодо визначення бази нарахування ЄСВ у розмірі не меншому за мінімальну зарплату.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№24 від 10.12.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua