Переведення на легшу роботу

У яких випадках та за яких умов жінка може бути переведена на легшу роботу?

Переведення(1) на легшу роботу вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3 років, передбачено ст.178 КЗпП. Ініціатором переведення виступає працівник. При цьому потреба в переведенні на легшу роботу має бути підтверджена такими документами:

  • для вагітної жінки — медичним висновком;
  • для жінки, яка має дитину віком до 3 років, — медичним висновком або іншими даними, які свідчать про неможливість виконання попередньої роботи.
Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№23 від 03.12.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua