Коригування у Звіті з ЄСВ: відкликання з відпустки

Працівник у листопаді пішов у щорічну основну відпустку, але виникла виробнича необхідність відкликати його з відпустки. Звітність з ЄСВ за жовтень, в якій відобразили відпускні, уже подали. Чи потрібно коригувати показники таблиці 6 Форми № Д4(1)?

Відповідь на це запитання залежить від того, коли працівнику нададуть ті дні відпустки, з якими йому довелося попрощатися через відкликання на роботу. Пояснимо детальніше.

Норма ч.4 ст.11 Закону про відпустки(2) передбачає: якщо причини, що зумовили перенесення відпустки на інший період, настали під час її використання, то невикористана частина щорічної відпустки надається після закінчення дії причин, які її перервали, або за згодою сторін переноситься на інший період.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№23 від 03.12.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua