Придбання підприємцем обладнання у нерезидента

Фізична особа — підприємець другої групи єдиного податку хоче придбати обладнання (що було у вжитку) для кафе в нерезидента. Обладнання перебуває за межами України. Як правильно провести цю операцію?

Спочатку про суть операції. Очевидно, що підприємець планує здійснити звичайну імпортну операцію — купівлю у іноземного суб’єкта господарської діяльності товару (обладнання) із ввезенням його на територію України (ст.1 Закону про ЗЕД(1)).

Ввезення на територію України іноземних товарів регламентується Митним кодексом(2), ч.1 ст.74 якого встановлено, що «імпорт (випуск для вільного обігу) — це митний режим, відповідно до якого іноземні товари після сплати всіх митних платежів, встановлених законами України на імпорт цих товарів, та виконання усіх необхідних митних формальностей випускаються для вільного обігу на митній території України».

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№23 від 03.12.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua