З 2019 року інформацію про листки непрацездатності зберігатимуть у Електронному реєстрі

28 листопада 2018 року Кабміном було прийнято постанову «Про утворення Електронного реєстру листків непрацездатності» як єдиної системи накопичення, зберігання та використання інформації про видані, подовжені та обліковані листки непрацездатності(1). Цією ж постановою, зокрема, доручено центральним органам виконавчої влади разом із Фондом соцстрахування розробити й подати до 1 лютого 2019 року на розгляд Кабміну проект положення про Електронний реєстр листків непрацездатності. До речі, наказом МОЗ від 13.11.2018 р. № 2074 вже затверджено персональний склад робочої групи з питань запровадження електронного реєстру листків непрацездатності. Як запевняє МОЗ, впровадження Електронного реєстру не спричинить жодних незручностей пацієнтам, адже вони, як і раніше, отримуватимуть лікарняні листи безпосередньо в лікаря. А ось оформлення та подовження таких документів в електронному форматі лише сприятиме якісній роботі лікарів, адже вони не витрачатимуть часу на зайві паперові клопоти, а приділятимуть більше уваги своїм пацієнтам.

Діятиме Електронний реєстр листків непрацездатності на базі Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

P.S. На час підготовки номера до друку на сайті КМУ тексту постанови «Про утворення Електронного реєстру листків непрацездатності» ще не було. Надалі ми будемо тримати вас у курсі всіх справ стосовно запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності та особливостей його функціонування.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№23 від 03.12.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
комплект 3
комплект 4
Безоплатні заходи
для передплатників