ГУ ДФС у Дніпропетровській області

ІПК № 3828/ІПК/04-36-12-32-20

від 04 вересня 2018

Надання ОЗ в оренду: чи завжди нараховують амортизацію?

<…> Згідно з пп.138.3.1 п.138.3 ст.138 Кодексу розрахунок амортизації основних засобів або нематеріальних активів здійснюється відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності з урахуванням обмежень, встановлених пп.14.1.138 п.14.1 ст.14 р.І цього Кодексу, пп.138.3.2—138.3.4 цього пункту.

Згідно з пп.138.3.2 п.138.3 ст.138 Кодексу не підлягають амортизації та проводяться за рахунок відповідних джерел, зокрема, витрати на придбання/самостійне виготовлення невиробничих основних засобів.

Термін «невиробничі основні засоби», відповідно до пп.138.3.2 п.138.3 ст.138 Кодексу, означає основні засоби, не призначені для використання в господарській діяльності платника податку.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№22 від 26.11.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua