Хто присвоює код УКТ ЗЕД

Замовник — підприємство «А» закуповує матеріали і комплектуючі вироби і передає підряднику — підприємству «Б». Підприємство «Б» виконує роботу зі збирання (монтажу) обладнання і за актом передає зібране обладнання замовнику. Хто присвоює код УКТ ЗЕД на обладнання (в цілях ПДВ) — замовник чи підрядник?

Код УКТ ЗЕД присвоює той суб’єкт господарювання, який продає обладнання.

Як випливає зі змісту запитання, між «А» і «Б» укладено договір підряду, відповідно до якого «Б» зобов’язується на свій ризик виконати роботу зі збирання (монтажу) обладнання за завданням «А», а «А» зобов’язується прийняти та оплатити виконану роботу (ст.837 ЦКУ).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№22 від 26.11.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua
Телефонная лилия
комплект 3
комплект 4
Безоплатні заходи
для передплатників