Головне за тиждень (19 - 25 листопада)

Електронні довірчі послуги — в маси!

Акредитований центр сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД ДФС) повідомляє(1), що з 19 листопада скасовано обмеження щодо отримання електронних довірчих послуг у межах територіальної одиниці (області) державної реєстрації юридичної особи. Відтепер усі категорії клієнтів мають змогу отримати електронні довірчі послуги у будь-якому представництві АЦСК ІДД ДФС.

Щодо ідентифікації фізичної особи, яка звернулася за отриманням послуги формування
кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, то вона здійснюється за умови її особистої присутності.

Назустріч перевіркам-2019

Державна регуляторна служба наказом від 15.11.2018 р. затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік. Кому кортить його переглянути вже сьогодні — будь ласка, він тут(2). Згідно з Планом у наступному році буде проведено понад 30 тисяч перевірок підприємств та підприємців.

Не забудьте про прожитковий мінімум!

Нагадаємо, що з 1 грудня зростають розміри прожиткових мінімумів для основних соціальних і демографічних груп населення. Звісно, бухгалтерів насамперед хвилює розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який впливає, зокрема, на індексацію доходів громадян. З 1 грудня його розмір дорівнюватиме 1921 грн.


(1)https://acskidd.gov.ua/news.

(2)https://inspections.gov.ua/projects-plans/approve-complex

Телефонная лилия
комплект 3
комплект 4
Безоплатні заходи
для передплатників