ДФС

ІПК № 4679/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

від 02 листопада 2018

Про порядок оподаткування ПДВ інфляційних виплат та пені

Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо порядку оподаткування податком на додану вартість трьох процентів річних та інфляційних, що отримані платником податку внаслідок невиконання або неналежного виконання договірних зобов’язань, та, керуючись ст.52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), повідомляє.

Відносини, які виникають у сфері справляння податків і зборів, регулюються нормами Податкового кодексу (п.1.1 ст.1 Кодексу).

При цьому п.44.1 ст.44 Кодексу визначено, що для цілей оподаткування платники податку зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством. Платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами, що визначені абзацом першим п.44.1 ст.44 Кодексу.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№21 від 19.11.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua