Валютний контроль: продовження строків розрахунків з нерезидентом

Підприємство замовило у нерезидента виготовлення технологічної лінії. Термін виготовлення — 1 рік з дати перерахування передоплати. Що робити з валютним контролем (180 днів), якщо до моменту отримання технологічної лінії (з урахуванням її розмитнення і установки), напевно, пройде більше 1 року?

В цій ситуації відповідно до ст.2 Закону № 185(1) підприємство має отримати висновок Мінекономрозвитку.

Для цього до Мінекономрозвитку подаються документи, передбачені п.4 Порядку № 1409(2) (див. п.5 Положення № 15(3)):

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№21 від 19.11.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 102грн.
Щоб придбати цей випуск, зареєструйтесь
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua