Дерев’яні відходи: чи можна утилізувати спаленням

Підприємство займається утилізацією списаного обладнання та меблів. Чи можна використовувати рештки останніх після розібрання для обігрівання виробничого приміщення?

Так, підприємство, що здійснює утилізацію побутових відходів, зокрема меблів, вправі їх спалювати з метою виробництва теплової енергії. На це вказують одразу кілька норм законодавства. Звісно ж, вони містять і спеціальні умови для такої діяльності, передусім щодо мети (виробництво енергії) та місця спалення.

Рештки меблів — побутові відходи у розумінні ст.1 Закону про відходи(1), отже, нам слід керуватися цим нормативним документом. А він вимагає здійснювати зберігання та видалення відходів відповідно до вимог екологічної безпеки та способами, що забезпечують максимальне використання відходів чи передачу їх іншим споживачам (за винятком захоронення).

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№21 від 19.11.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 120грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua