ДФС

Роз'яснення (ЗІР)

Як представництву нерезидента ввезти транспортні засоби для комерційних перевезень?

Зверніть увагу!

В грудні 2019 у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (ЗІР) на сайті ДПС змінено нумерацію категорій роз’яснень.

У зв’язку з цим номери категорій, які зазначені у роз’ясненнях, раніше опублікованих на сторінках журналу «БухгалтеріяUA», можуть не збігатися із номерами цих роз’яснень у ЗІР на сайті ДПС.

Категорія 207.04

Яким чином ЮО (в тому числі постійне представництво нерезидента) може ввезти автотранспортний засіб комерційного призначення на іноземній реєстрації на митну територію України з метою використання у комерційній діяльності (перевезення по території України та міжнародні перевезення)?

Згідно з п.57 ст.4 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI, зі змінами і доповненнями (далі — МКУ), товари — будь-які рухомі речі, у тому числі ті, на які законом поширено режим нерухомої речі (крім транспортних засобів комерційного призначення), валютні цінності, культурні цінності, а також електроенергія, що переміщується лініями електропередачі.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам видання Тематичний збірник «Філії та інші відокремлені підрозділи» (Листопад 2018)
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua