Оформлення трудових відносин із працівниками філії

Прийняття працівників до філій підприємства та їхнє звільнення є предметом постійних дискусій, адже ці питання не врегульовані жодним нормативно-правовим актом. Розберімося, як діяти філіям, зважаючи на роз’яснення уповноважених органів та неоднозначні позиції експертів. Для того щоб з’ясувати, які повноваження має керівник філії щодо оформлення трудових відносин, проаналізуймо законодавчі акти, що регулюють трудове законодавство. Але спочатку розберімося зі статусом філії, а потім визначимося з функціями її керівника(1) в частині трудового законодавства.

Повноваження керівника філії

Нагадаємо, що керівників філій та представництв призначає юрособа, і діють вони на підставі виданої нею довіреності (ч.4 ст.95 ЦКУ). Повноваження керівника філії визначають положенням про філію, затвердженим юрособою. Тому керівники за довіреністю здійснюють функції від імені юрособи в межах повноважень, якими їх наділила така юрособа.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам видання Тематичний збірник «Філії та інші відокремлені підрозділи» (Листопад 2018)
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua