Звіт з ЄСВ: переведення працівника

На підприємстві працівник переводиться з «декретної» посади обліковця з реєстрації бухгалтерських даних на постійну — касира. Як правильно відобразити це у звітності з ЄСВ?

Спершу відзначимо, що у п.8 р.ІV Порядку № 435(1) вказано перелік випадків, у яких страхувальник зобов’язаний заповнювати та подавати таблицю 5 Форми № Д4(2). Зокрема, нормотворці вимагають, щоб страхувальник вказував у таблиці 5 відповідну інформацію, якщо протягом звітного періоду особу було переведено на іншу посаду або роботу у того самого страхувальника.

При цьому в абзаці 12 п.8 р.ІV Порядку № 435 наголошується, що запис про переведення працівника на іншу посаду або роботу у того самого страхувальника вноситься у таблицю 5 в такому самому порядку, як і запис про прийняття на роботу.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам
БУХГАЛТЕРІЯ
№18 від 29.10.2018
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 102грн.
Щоб придбати цей випуск, зареєструйтесь
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua