Соцпакет: алгоритм успішної мотивації

Кожен роботодавець з огляду на наявні фінансові можливості та зацікавленість в ефективних кадрах сам визначає, які саме мотиваційні заходи він може запровадити на своєму підприємстві.
Тож пакет соціальних послуг може складатися виключно з премій та матеріальної допомоги на оздоровлення працівників, а може бути досить різноманітним і передбачати оплату путівок на відпочинок працівників та членів їх сімей, виплату різних надбавок та винагород (приміром, за стаж роботи на підприємстві), забезпечення працівників житлом та транспортом, особисте страхування працівників чи надання абонементів до спортзалу.
Але як зробити так, щоб соцпакет не лише забезпечив мотивацію працівників, а й не спричинив додаткових облікових проблем чи навіть втрат через порушення вимог податкового законодавства? Відповідь на це запитання можна знайти на сторінках запропонованого збірника.
Однак не лише аналітичним матеріалам приділено увагу в цьому збірнику. До нього включено також методичні матеріали, які свого часу було рекомендовано Міністерством праці та соціальної політики України з метою організації матеріального стимулювання праці працівників. Попри їх «поважний вік», ці рекомендації і сьогодні можуть використовуватися роботодавцями для розробки своїх унікальних методів заохочення працівників.

Повна версія матеріалу доступна передплатникам видання Тематичний збірник «Соцпакет: алгоритм успішної мотивації» (Жовтень 2018)
Онлайн-версія
Ви можете придбати цей випуск онлайн,
сплативши карткою через Приват24
add_shopping_cart
Придбати за 180грн.
Щоб придбати цей випуск,
зареєструйтесьабо
увійдіть до особистого кабінету
В мене вже є передплата
Якщо ви – передплатник, вам потрібно
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням доступу,
напишіть нам на support@buh-ua.com.ua

Увага! Голосування!

Обери теми збірників на 2020 рік!
check
Телефонная лилия
комплект 3
комплект 4
Безоплатні заходи
для передплатників